KURUMSAL
Misyonumuz
Seferoğlu Turizm, elindeki en güzel imkanlardan biri olan Denize yakınlık ve yeşillik alanın bol olduğu  noktadaki arazilerin,hem turistik açısından hemde organik ürün üretimi açısından  yatırımsal değer kazandırmasıdır.

Eko Turizm konusunda başlattığı projelerin bitirilmesinde ve başka projelerin oluşturulmasındaki gaye olarak, bölgesel tanıtımında yeterli düzeyde insanlara duyurmak istemesidir. Ülkemizin bir çok yerinde bunlar mevcutdur.

Segeroğlu Turizm, ürettiği ve yetiştirdiği tüm organik ürünlerde kalite ve sağlığı baz alarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını en şekilde giderme çabasıdır.

Arazileri üzerinde müşterilerine sunduğu imkanları yine müşterilerin daha rahat etmesinde , daha sağlıklı beslenmesinde ve doğayla iç içe olarak gerekli huzuru ve mutluluğu yakalamasında fırsat oluşturmasıdır.

Organik ürünlerin başında yer alan ; yumurta,süt,peynir,zeytin gibi bir çok ürünler ile beraber, yetiştirdiği tavuk, büyük baş ve küçük baş hayvanlarının yeterli ve gerekli düzeyde beslenmesi sonucunda dönüşümlerin katkısını müşterilerine iletme düşüncesindedir.
© Copyright 2020 Seferoğlu Turizm Güven Mah.Hanzer Sok.No:27/B Güngören / İSTANBUL Tel : 0(212) 677 70 76 - E-Posta : info@seferogluturizm.com Tasarım : GWT